Повернення

Насамперед, хочеться сказати, що за весь час у нас не було жодного повернення чи обміну товарів. Це похвально та приємно. Проте, ми дуже лояльні до покупців, і ми розширили рамки статті 9 "Закону про захист прав споживачів". Якщо в ньому зазначено, що повернення або обмін товару можливе протягом 14 днів, то в нашому інтернет-магазині обмін та повернення товару можливе протягом 30 днів без вказівки причини. Так, ми не ставимо зайвих питань.

Повернення товарів у нашому інтернет магазині:

 • Можливий протягом 30 днів із моменту покупки;
 • Для повернення не обов'язково мати при собі чек, нам достатньо Вашого мобільного, який є на базі замовлень;
 • Можливий за дотримання правил повернення товарів;
 • Ми не ставимо зайвих запитань.

Правила повернення та обміну

Загалом правила повернення у нас такі самі, як і в будь-якого іншого інтернет магазину. Проте якщо щось пішло не так, ситуацію завжди можна врегулювати з менеджером. Важливі моменти:

 • Товар має зберегти товарний вигляд;
 • Питання доплати під час обміну товару на інший (якщо доплата потрібна, з тієї чи іншої сторони) узгоджуються приватно з менеджером;
 • Упаковка товару не повинна бути розкрита, що особливо важливо для автохімії;
 • Взаєморозрахунки з пересилання товару під час обміну узгоджуються приватно з менеджером;
 • У разі повернення товару ми компенсуємо Вам пересилання товару від відділення Нової Пошти.

Повернення коштів

Якщо правила повернення дотримані, ми обов'язково повернемо Вам вартість замовлення (включаючи пересилання його назад) одним з перерахованих способів:

 • Оплатою післяплати Нової Пошти після перевірки товарного виду замовлення;
 • Повернення грошей на банківську картку у разі, якщо Ви робили передоплату на банківську картку;
 • Повернення грошей на банківську картку у випадку, якщо Ви робили оплату товару на сайті за допомогою платіжної системи LiqPay.

Повернення та обмін товару для Києва

Ви можете привезти товар до нашого офісу (узгодження часу прибуття з менеджером обов'язково) за адресою магазину: м. Київ, Шолом Алейхема 18. Також Ви можете повернути товар за допомогою Нової Пошти, зробивши відправлення відділення-відділення за погодженням з нашим менеджером. В даному випадку ми компенсуємо Вам і вартість товару, і пересилання Новою Поштою. У разі обміну товару, взаєморозрахунки з доплати за товар (з тієї чи іншої сторони), а також оплата пересилання товару обговорюється приватно з менеджером.

Повернення та обмін товару для міст України

Ви можете повернути товар за допомогою Нової Пошти, зробивши відправку відділення-відділення за погодженням з нашим менеджером. Ми компенсуємо Вам і вартість товару, і пересилання Новою Поштою. У разі обміну товару, взаєморозрахунки з доплати за товар (з тієї чи іншої сторони), а також оплата пересилання товару обговорюється приватно з менеджером.

Ми на стороні клієнта

Якщо обмін товару відбувається з вини магазину (наприклад, ми переплутали товар або відправили не все замовлення), ми завжди на стороні клієнта. Вам не варто переживати і Ви можете бути впевнені в тому, що ми власним коштом поміняємо товар на потрібний Вам або відправимо власним коштом товари.