Про бренд Turtle Wax

Сьогодні Turtle Wax виробляється у двох країнах. Основна країна виробник Turtle Wax - США, однак у країни Європи та країн Азії бренд поставляється з Англії, в іншій тарі (упаковці). Наприклад, автошампунь із США може бути розлитий у банку 473 мл, а ось із Європи – 500 мл.

Цікаво, що асортимент у США та Європі може відрізнятися. Це пов'язано з різними культурами догляду за автомобілем. Наприклад, у Європі більш затребувана хімчистка, захисні склади, поліролі, а ось у США - миття без води (коли можна помити автомобіль на паркінгу за допомогою рідини в тригері та мікрофібри), швидкий захист кузова та суперконцентровані захисні автошампуні з силантом.

Історія Turtle Wax

1939 рік. Поняття "автокосметика" ще не існує. Для обробки кузова використовують так звані глейзи та вакси. Розполірувати по всій поверхні кузова шматок твердого віску – завдання нелегке. Нагору для надання блиску потрібно нанести глейз. Одним словом, полірування – процес довгий та складний.

І тоді геніальний хімік Бенджамін Хірш робить історичний прорив. Він вигадує рідкий поліроль, в якому поєднує властивості глейза та вакси. У цьому вирішує сам продавати свій винахід.

1941 рік. Маючи початковий капітал у 500 доларів, Хірш переобладнає власний гараж у майстерню для виготовлення поліролю. Компоненти складу він змішує вночі у ванній, а його дружина Марія заповнює баночки вручну. Вдень Хірш ходить по бензозаправках Чикаго, продаючи свій восковий поліроль під назвою «Пластоун». Він полірує до блиску одне крило автомобіля, потім чекає на прихід автовласника з надією, що той купить його розробку, щоб закінчити роботу. У пошуках клієнтів Бенджамін Хірш багато мандрує. У перші роки він майже на межі банкрутства.

«Нам доводилося спати на стільницях у магазині, – згадувала його дочка Сондра Хірш Хілі. – Я пам'ятаю, що ми об'їхали багато Чикагських районів. Це був важкий період.

1942 рік. Якось, згідно з легендою компанії, Хірш опиняється в штаті Вісконсін на березі Turtle Creek ("Черепаший струмок"), щоб відпочити та перекусити. Дивлячись на черепаху, що загоряє на бережку, він раптом розуміє, що перед ним - ідеальний символ його нового продукту. Черепахи довго живуть, їхній панцир виключно міцний, він не намокає, також відрізняється особливим блиском. Повернувшись до Чикаго, він перейменовує компанію Turtle Wax ("Черепаший віск").

Бенджамін Хірш за робочим столом та реклама у вигляді знаменитої черепашки на даху будівлі

Середина 50-х років. минулого століття. Хірш розширює асортименти. Крем для взуття, очищувач для килимів та восковий поліроль для підлоги тепер продаються в універсальних магазинах, а не лише на АЗС.

1966 рік. Компанія росте. Відкривається завод у Англії. Цього ж року вмирає фундатор фірми Бенджамін Хірш. Вдова Хірша та її дочка Сондра беруть контроль над фірмою у свої руки.

1971 рік. Зі смертю засновника компанія, щоб вижити, концентрується лише на товарах для автомобілів. До кінця року вона вже становила 99% усієї продукції. У цей час від тяжкої хвороби помирає господиня – пані Хірш.

1977 рік. Президентом компанії стає чоловік Сонди – Денис Хілі, талановитий хімік.

Він відновлює тактику Бенджаміна Хірша щодо рішучого просування своїх товарів у супермаркетах, а також розробки інноваційних продуктів.

1982 рік. Гучний успіх продукту Minute Wax. Це восковий спрей на основі силікону, який отримав особливе визнання у жінок, які роз'їжджають на власних автомобілях. Для старих автомобілів розроблено "Відновник кольору" та "Реставратор обробки". Компанія рішуче тіснить конкурентів і набирає обертів.

Денис Хілі: «Ми повинні пам'ятати, що ключ успіху нашої продукції – це очищення та захист поверхні автомобіля».

1995 рік. Компанія постачає на ринок повну лінійку продукції для всіх типів автомийок: автошампунь попереднього миття, два типи пінних очисників, восковий герметик, пінний очисник з пензлем та очисник високого тиску.

Turtle Wax створює центри, які є випробувальними полігонами для нової продукції. У лабораторіях із найсучаснішим обладнанням та за унікальними технологіями створюється продукція, що є гордістю компанії Turtle Wax. Це високоефективні екологічні засоби з унікальним складом "Платинова серія" та серія Ice. Даним проривом стають препарати з використанням нанотехнологій Turtle Wax Extreme Nano Tech.

2013 рік. Компанія Turtle Wax володіє найбільш досконалим у світі обладнанням для виробництва автокосметики, має в своєму розпорядженні дослідницькі лабораторії в США та Англії. Її продукція постачається у 90 країн світу. Виробничі потужності Turtle Wax розташовані на п'яти континентах. Перед компанії припадає до 80% світових продажів автокосметики.

2020 рік. З'являється нова лінійка Turtle Wax Hybrid Solutions Ceramic із силантами та керамічними частинками для захисту кузова.

Тартл Вакс в Україні

В Україні Turtle Wax починає свою історію з 90-х і зарекомендував себе як "народна автокосметика". Найпопулярніша назва - Черепашка, яка вкоренилася ще з часів, коли упаковки Тартла були зеленого кольору, а об'ємна черепашка була на кожній банці. Інтернет магазин https://turtlewax.kiev.ua/ існує з 2000 року і продає автокосметику Turtle Wax від офіційного імпортера за рекомендованими цінами. Тут немає підробок, – лише оригінал. Весь товар є у наявності, відправка - у день оформлення замовлення.