Turtle Wax Headlight Lens Restorer Kit набір для ручної реставрації фар 118 мл

51768/FG7606
Написати відгук
‍685‍ 
‍830‍ 
Ви економите: 145 
В наявності
Тип продуктуПоліроль для фар Обʼєм118 мл ВиробникTurtle Wax

Набір для полірування та захисту фар Turtle Wax Headlight Lens Restorer - це комплект для полірування та захисту пластикових автомобільних фар. Професійний набір матеріалів призначений для відновлення світлопроникної здатності пластикових фар автомобілів. Відновлює прозорість, прибирає жовтизну, покращує освітлення дороги, усуває мікроподряпини.

Набір для відновлення автомобільних фар поєднує в собі легкість і швидкість рідких реставраторів і ефективність полірувальних аплікаторів для відновлення автомобільних фар. Злегка пожовклі або окислені фари можна відновити, а також покращити їх прозорість за допомогою правильного використання цього набору.

Що входить до набору для полірування фар Turtle Wax:

 • Turtle Wax Headlight Clarifying Compound 118 ml – поліровальна паста для фар. Очищає та полірує пластикові фари, полірує та видаляє сліди абразивного зносу поверхні, усуває жовтизну, мікротріщини та помутніння;
 • Turtle Wax Spray Lubricant – спеціальний герметик для захисту пластикових фар;
 • Turtle Wax Restoration Pads – полірувальні аплікатори, що знімають окислення та відновлюють прозорість фар, 3 шт.;
 • Turtle Wax Lens Sealing Wipe – зерна сольфат для фар – 1 шт.
 • Професійний набір матеріалів призначений для відновлення світлопроникної здатності пластикових фар автомобілів. За допомогою даного набору без зайвих зусиль можна відновити прозорість навіть сильно потьмянілих або помутнілих дорожнім пилом і піском пластикових фар автомобіля.

Переваги набору для полірування фар Turtle Wax:

 • Набір повністю самодостатній і не вимагає покупки будь-яких інших додаткових матеріалів
 • Ефективно полірує пластикові фари всіх типів
 • Обсяг робочих заготовок набору розрахований на обробку кількох пар фар
 • Унікальний процес дозволяє усунути тьмяне, пожовкле світло практично до початкового стану.
 • Склад для очищення фар швидко видаляє знебарвлені поверхні, тому не потрібні додаткові заходи для відновлення прозорості фар.
 • Набір з декількох зволожених шпаклівок, призначених для усунення подряпин і сильних плям на фарі, щоб повернути фару до початкового стану.
 • Новое засіб для захисту фари допомагає захистити фари від подальшого пожовтіння та зміни кольору

Інструкція: як використовувати набір для полірування фар Turtle Wax

 1. Добре вимийте фари автомобіля, видаливши з їх поверхні всі забруднення, які можуть мати небажаний абразивний ефект (пісок, бруд, залишки комах).
 2. По можливості обклейте пофарбовані елементи кузова автомобіля малярським або хоча б широким скотчем.
 3. Якщо запотівання фар незначне, так би мовити, на початковій стадії, то досить нанести на них основний полірувальний склад і відполірувати чистим в міру жорстким бавовняним рушником.
 4. У більш «запущеному» випадку фари слід обробити тим же полірувальним складом з доданими аплікаторами абразиву, починаючи від більшої частки абразивності до меншої. Одночасно оброблену поверхню та/або поверхню абразивного аплікатора необхідно зволожити спреєм-мастилом, що входить до комплекту.
 5. Після закінчення обробки фару необхідно протерти серветкою, що входить в комплект, щоб видалити залишки полірувальних матеріалів. Залиште фари на 24 години для повного висихання нанесеного складу. Засіб для захисту фар допоможе захистити лінзи від подальшого пожовтіння та зміни кольору.

Альтернативне застосування: Набір можна використовувати в побуті, на виробництві та в торгових підприємствах для полірування всіх глянцевих пластиків. Наприклад, відновити дисплей смартфона, планшета.

Тип продукту:
Поліроль для фар
Обʼєм:
118 мл
Виробник:
Turtle Wax
5 з 5
Відгуки: 4
5 зірка
100%
4 зірок
0%
3 зірок
0%
2 зірок
0%
1 зірка
0%
Илья
Переваги
Теперь мне не надо менять фары))
Недоліки
Не знаю на долго ли эффект
Коментар
Вообщем дошли руки, до ручной полировки.
Смотрите, что получилось.
Не знаю на долго ли эффект, но впринципе мне понравилсь.

Сам процесс:
— Моем фары, сушим.
— Наносим "просветляющий компаунд", даем высохнуть. Натираем ветошью до блеска. Если результат устраивает, то можно ничего дальше не делать.
Если нет, то:
— Распыляем спрей "лубрикант" на фару и на затирочную подушечку. Натираем фару подушечками от 1 до 4. Постоянно смачивая фару и подушечки между каждым этапом и протираем ветошью.
— После всех дел наносим просветляющий компаунд, даем настояться, натираем до блеска.
— Вскрываем салфетку "base coat" быстро наносим на фару и тут же поверх втираем салфекту "sealing". Я так понял — из этих двух компонентов образуется лак. Даем высохнуть в течение 24 часов. Но пишут, что вроде бы авто можно сразу пользоваться.
Артур
Переваги
Ошеломительный результат
Недоліки
Ну цена может
Коментар
Естественно меня заинтересовал комплект химии от Turtle Wax. Купил на eBay. Следующий раз уже покупал тут, на turtlewax.kiev.ua. Не было его раньше в продаже!

Попробовал. Результат, скажу я вам, просто ошеломительный! Но не на долго :) вобщем для косметического взбодрения фар подойдет. Хотя у меня были сильно грязные фары, оттерлось все до нереального блеска и прозрачности.
Шурик
Переваги
Пушечная штука, не ожидал, что можно так восстановить фару
Недоліки
Долговастенько это все делать
Коментар
Полное название Turtle Wax Headlight Restorer Kit

Делал строго по инструкции.
1. Обильно смачивая стекло и шкурку — зачищаем последовательно 4мя шкурками. Каждая следущая — перпендикулярно предыдущей
2. Затираем компаундом.
3. Последовательно обработать двумя салфетками.

ps
Приглядитесь, какая марка машины на коробочке нарисована? :)) правильно, Мазда!
Николай Гуличенко
Переваги
Убирает желтый свет
Недоліки
нет
Коментар
Увидел случайно и решил попробовать. Результат меня порадовал: фара посветлела, начала светить лучше, царапины стали менее заметны.
Инструкция очень понятная. Ничего сложного нет.