Turtle Wax Power Out Pet Mess Kit набір для салону, в якому їздять тварини

Написати відгук
53037
БрендTurtle Wax
Для догляду за салоном, в якому їздять тварини, примітно собаки. Всім відомо, що тварини залишають у салоні величезну кількість вовни. Крім цього, вони залишають купу бруду від лап, неприємні запахи. Але найскладніше все ж таки - прибирання вовни з карпету, килимів, тканини, шкіри. І, звичайно,...
278 
293 
Ви економите: 15 
Немає у наявності
Знижки та акції
  • — Тонка мікрофібра WIPERS в подарунок для замовлень від 1500 грн
  • — Безкоштовна доставка для замовлень від 1500 грн

Всі акції та знижки

Доставка
Оплата
Повернення

Про товар

Для догляду за салоном, в якому їздять тварини, примітно собаки. Всім відомо, що тварини залишають у салоні величезну кількість вовни. Крім цього, вони залишають купу бруду від лап, неприємні запахи. Але найскладніше все ж таки - прибирання вовни з карпету, килимів, тканини, шкіри. І, звичайно, прибирання неприємного запаху, на який може бути алергія у Вас або Ваших пасажирів. Тепер це не проблема, - Тартл Вакс зробив набір для любителів тварин. Ви легко і просто можете прибрати в салоні та позбутися неприємних запахів.

Характеристики

Бренд:
Turtle Wax

Відгуки

5 з 5
Відгуки: 1
5 зірка
100%
4 зірок
0%
3 зірок
0%
2 зірок
0%
1 зірка
0%
Борис Антоненко
Переваги
помогает очищать салон от шерсти.
Недоліки
можно только заказывать
Коментар
Сейчас лето. Часто ездим вместе с собакой на природу. Что в салон творится- словами не передать. Вычищать это было очень долго и сложно. Купил это средство попробовать. С ним гораздо легче вычищать шерсть, слюни, грязь из тканей. И время, и силы явно экономит.